Genç. Hırslı. Türk.
MisyonumuzHolistik, multi-disipliner bir yaklaşımla yola çıkarak, Avrupa standartlarında sağlık tesisleri, üniversiteler ve araştırma ortamlarının yanı sıra ileri teknoloji üretim tesisleri projelendiriyoruz. Işverenimizin spesifik gereksinimlerine bağlı olarak, ya tüm planlama ve proje aşamalarının sorumluluğunu üstleniyor ya da tek bir hizmet sağlıyoruz.
 
VizyonumuzHırslı ve yenilikçi Türk ekibimizin yanı sıra 40 yıllık deneyim ve Almanya merkezimizdeki bilgi havuzumuzu kullanmaktayiz. Vizyonumuz, sağlık ve eğitim alanlarında optimizasyon sağlamak ve Türkiye, Orta Doğu ve Türkmen Devletleri'nin gelecekteki verimliliğine katkıda bulunmaktır.
 
Multi-disipliner yaklaşım, Temel yetkinlikler, Departmanlar2008 yılında kurulmuş olan HWP Istanbul'un servis yelpazesi, danışmanlık ve mimarlık ve mühendislik hizmetlerine odaklanmaktadır. Ofisimiz işverenleri HWP grubu yapısı ve Stuttgart'daki meslektaşlarımızdan büyük ölçüde hizmet alabilmektedir.

İşveren gereksinimlerini karşılamak üzere HWP İstanbul, HWP Grup'un 4 departmanından destek almaktadır:
  • Mimarlık ve Mühendislik
  • Proje Yönetimi
  • Yönetim Danışmanlığı ve Operasyonel Planlama
  • Medikal ve Laboratuar Mühendisliği
 
Proje konularıHWP İstanbul, sağlık sektörü, yüksek öğrenim ve araştırma sektörü ve ilaç ve bioteknoloji sanayisi gibi ileri teknoloji içeren kamu ve özel sektördeki karmaşık projelere odaklanır.
PDF koleksiyonuna ekle